RAPTO-PŁODIN 300g (ZDROWE LĘGI)

RAPTO-PŁODIN 300g (ZDROWE LĘGI)

39,00 

RAPTO PŁODIN-Zawiera zestaw ziół  które regulują wydzielanie hormonów rozrodczych ptaków.Zawiera kompozycje naturalnych ziol,witamin jak i składniki mineralne i substancje o udowodnionym wpływie na pracę układu rozrodczego samców i samic.

Opis

 

RAPTO PŁODIN-Zawiera zestaw ziół  które regulują wydzielanie hormonów rozrodczych ptaków.Zawiera kompozycje naturalnych wyciągów z mniszka lekarskiego,kozieradki, czosnku, tymianku i mięty.. W preparacie obecne są także witaminy, składniki mineralne i substancje o udowodnionym wpływie na pracę układu rozrodczego samców i samic.

Dobrano poziom takich związków, jak witaminy z grupy B,białko zwierzęce, witaminę E oraz wapń i fosfor,  są to składniki kluczowe dla powodzenia pracy hodowlanej i rozmnażania. Regularne podawanie  pozwala uzyskać zdrowe lęgi, wartościowe młódki oraz utrzymuje pary lęgowe w dobrej kondycji.

RAPTO PŁODIN-podawać samcom i samicom w okresie lęgowym w celu:

  • wspomagania zapłodnienia i wylęgowości,
  • poprawy jakości jaj i piskląt,
  • wytwarzania wartościowego mleczka,
  • wspomagania regulacji zachowań godowych (kopulacja).
SKŁAD PRODUKTU:

związki roślinne między  z mniszka lekarskiego, lubczyku, kozieradki; Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Witamina C, Witamina K3, B1,B2, B6, B12, kwas nikotynowy, biotyna, kwas foliowy.koncentrat czosnku,tymianku,mięty,cynk,selen

Dawkowanie

3 – 5g / 1 L wody, co drugi dzień wsezonie lęgowym

lub z karmą 3- 5 g / 1kg karmy.